butsam contact fotoarchief eerdere festivals programma festival vincents droom kosten cost festival ballotage criteria referaat.html extra workshops publiek vncentsdrooom

sam

deutsch.html

espanol resumen

english.html

francais

model sessions

dank aan de sponsors en vrijwillgers

 

Deelnemers festival

klik op de button hiernaast
Naam/Name Discipline  Website    Land/ country geeft demo
nr             
     
fes-01 MUS  tekenen schilderen www.musmoments.nl Bergen op Zoom nl houtskool
fes-02 Leida Blom schilderen  http://leidablom.blogspot.nl/ Den Bosch nl
fes-03 TonKosters       tekenen www.tonkosters.nl Tilburg  nl
fes-04 Inge behling beeldend kunstenaar/schilder www.overmijnkunst.nl/ingebehling Amsterdam nl surr
fes-05  Leo van Osch Tekenen/Schilderen http://leovanosch.blogspot.nl/  Tilburg NL
fes-06  Gerda Dapper  schilderen Gerdadapper.weebly.com Apeldoorn Ned. acryl
fest-07 Marion van Bergen tekenen/schilderen http://www.marionvanbergen.nl Zundert  ned
fes-08 Blandine tekenen/ schilderen www.vinorel.com Breda ja
fes-09 Tineke Holm ( Smals) Schilderen/tekenen www.liveportret.nl Haaren Nederland
fes-10 Alette de Groot Schilderen en tekenen www.alettedegroot.nl   Haren nederland
fes-11 Rita Camphuijsen  schilderen www.camphuijsen-art.nl De Bilt
fes-12 Henriette krol  tekenen/schilderen www.henriettekros.nl Dordrecht ja
fes-13 Mieke Robben schilderen/tekenen www.miekerobben.nl Breda  Nederland
fes-14 Ineke Mahieu schilderen/tekenen http://madebymahieu.tumblr.com  Den haag nl
fes-15 Tom van Campenhout tekenaar www.tomvancampenhout.nl nl
fes-16 Anna van Dijk form schilder www.kunstenretrorest.nl Opperdoes. nl didgeridoo
fes-17 Dieuwer Elema schilderen www.dieuwerelema.nl  Vreeland nl
fes-18 Rein van Uden form schilderen/tekenen http://www.rein-van-uden.nl/  Schijndel nl plein air
fes-19 Mariska de Kok schilderen www.marisk.nl Katwijk a Zee nl plein air/ model
fes-20 Dayke Gevers  tekenen geen  Westerhoven nl  tekenen
fes-21 José Kreveld-Soons schilderen/tekenen www.yozay.nl Nuenen ned ja/model
fes-22 Eva Sanders Jonsson schilderen www.ateliernuenen.nl  NUENEN zweden portret
fes-23 Bart Mout Tekenen en/of schilderen geen Wernhout
fes-24 Willy van der Beek  schilder www.vanderbeeksolitaire.nl Epe nl
fes-25 caroline Homan schilderen www.carolinehoman.nl Bussum nl
fes-26 Mientje Severin schilderen www.mientjeseverin.blogspot.com Twello NL.
fes-27 Willem Behr schilderen http://www.willembehr.nl/nl Cadzand dorp 
fes-28  Bregtje Cornelisse schilderen (en tekenen) www.likevangogh.nl   Prinsenbeek NL
fes-29 Annita Luijten tekenen/schilderen geen  BREDA nl
fes-30 Andre van Putten tekenen www.andrefrank.eu Breda nl ja
fes-31 Cor Sommen  schilderen geen  Chaam nl
fes-32 Manja Jordans schilderen geen  Amsterdam nl
fes-33 Pauline van Buringen plein air schilder www.paulinevanburingen-art.nl Amsterdam  NL
fes-34  Karin Voogd  Schilderen www.karinvoogd.com Rotterdam nl
fes-35 Anna Khodorovich schilderen  www.annakhodorovich.com  Amsterdam nl
fes-36 Nathalie Magniez schilderen https://www.facebook.com/nathalie.magniez.7 AMSTERDAM fr ja
fes-37 Melanie van Dorp schilderen www.melvandorp.nl  Breda nl ja
fes-38 Carola Schapals schilderen/tekenen http://www.schapals.com/  Bremen Duitsland Dui  
fes-39 Ramona Hielckert schilderen https://www.facebook.com/ramona.hielckert  Lisse nl
fes-40 Mariska Rondaij schilderen geen Amstelveen  NL
fes-41 Diederik Vermeulen schilderen http://www.algarveartistsnetwork.com/diederik-vermeulen/  Amsterdam nl/port
fest-42 Fien Peeters schilderen geen Zundert  nl
           
Staf Marion van Bergen tekenen/schilderen http://www.marionvanbergen.nl Zundert ned
  Mieke van Zundert  tekenen/schilderen www.miekevanzundert.eu Zundert nl ja
  Bernadette Rijvers  schilderen  http://www.bernadetrijvers.nl Rijsbergen nl ja
  Charles v. Campenhout  huisfotograaf  http://campenhout1.jimdo.com Zundert nl
  Marian Tabak lunches en diner   Zundert nl
  Jolanda Mutsters-Elst inschrijvingen en model   Zundert nl
  Marleen Mout penningmeester en model   Wernhout nl
           
Jury Jos Verwiel Beeldend Kunstenaar, oud docent Academie Utrecht (o.m.) http://www.josverwiel.nl/identiteit/biografie    
  Suzanne Scholten Artist in residence http://www.hergens.net/    
  Ron Dirven Directeur Van Goghhuis Zundert https://www.facebook.com/vangoghhuis    
 
mieke van zundert-2004- schilderfestival zundert
 
 
 
               
butsam contact fotoarchief eerdere festivals programma festival vincents droom kosten cost festival ballotage criteria referaat.html extra workshops publiek vncentsdrooom

sam

deutsch.html

espanol resumen

english.html

francais

model sessions

dank aan de sponsors en vrijwillgers